Türkiye’nin her yerinden her yerine NetKargo ile ulaşın.

NetKargo olarak, işten işe (B2B) parsiyel dağıtım alanındaki deneyimimiz sayesinde gelişmiş sevkiyat planlama uygulamalarını kullanarak benzer ve ürünlerinizin yanında taşınabilecek diğer yükleri sizin için bir araya getiriyoruz. Tüm gönderilerinizi dağıtım sistemimiz için stratejik 21 ilde bulunan 26 adet aktarma merkezimiz üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırıyoruz. Dağıtım süreçlerinize elleçleme, kolileme ve paletleme gibi katma değerli hizmetlerimizle katkı sağlıyor, işinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

931 Türkiye’deki tüm ilçelere ulaşım
360 Ana depolar arasında yapılan günlük TIR hareketi
33,000Günlük teslimat noktası
28,000 m3 Günlük grupaj ve parsiyel yük dağıtımı

Nasıl Dağıtıyoruz?

Başarımızın sırrı, işini bilen bir takım ve eşsiz bir dağıtım ağı. Türkiye’nin ana tüketim ve üretim merkezlerinin bulunduğu şehirlere yayılmış toplama ve dağıtım depolarımız, araçlarımız ve sistemimiz sayesinde Türkiye’nin her yerindeki müşterimizin ürünlerini herhangi bir noktadan teslim alıp, herhangi bir noktasına teslim edebilecek tek yapıyı yönetiyoruz.

Mal Toplama

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bulunduğunuz şehir mutlaka bir NetKargo deposuna bağlıdır. Bu bölgeye bağlı çalışan yüzlerce ısı kontrollü mal toplama araçlarımız, ürünlerinizi kapınızdan alarak şehrinizin bağlı olduğu mal toplama / aktarma depomuza getirir.

Ana Hat Aracı (Line Haul)

Her gün, tüm ana depolarımız / bölge aktarma merkezlerimiz arasında mekik dokuyan tarifeli TIR seferleri düzenliyoruz. Yoğun sezonlarda ve günlük talep artışlarında diğer iş birimlerimizden veya tedarikçilerimizden temin ettiğimiz denetlenmiş araçlarla yükünüzü yerde bırakmıyor, dağıtım depolarımıza ulaştırılmasını garanti altına alıyoruz.

Mikro Dağıtım

Teslimat şehirlerinin bağlı olduğu bölge depolarına line-haul araçlarımızla ulaşan yüklerinizin dağıtımı için dedike mikro dağıtım araçlarımızla yüklerinizi her zaman süratli, vaktinde ve hasarsız olarak teslim ediyoruz. Dağıtım depolarına ulaşan yükleriniz, ana hat aracının depoya varmasıyla birlikte en geç üç saat içerisinde mikro araçlarımızla dağıtıma çıkar ve teslimat müşterinize ulaştırılır.

Size Sunduğumuz Avantajlar

Vaktinde teslimat garantisi

7/24 destek ve online yük takibi

Hasar ve hırsızlığa karşı Netlog güvencesi

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

BİZE ULAŞIN