Isı kontrollü taşımacılık hizmetlerimizle ürünlerinizin ömrünü uzatın, tazeliğini koruyun.

Isı kontrollü lojistik alanında Türkiye’nin öncü ve lider markası Polar Express (PolarXP) markasıyla hizmet veriyoruz. Hem ısı kontrollü hem de soğuk zincir lojistiğinde Türkiye’nin açık ara en büyük servis sağlayıcısı olarak, şirketinize özel parsiyel taşıma ve dağıtım çözümleri sunuyoruz. Ürünlerinizin üretim hattından son tüketiciye ulaşana kadar, ideal ısıda taşınması, en üst hijyen standartlarında depolanması ve sağlıklı bir şekilde sofralara ulaşması için çalışıyoruz. Serin, soğuk ya da donuk ısı rejimlerinde ya da oda sıcaklığında muhafaza edilmesi gereken tüm ürünlerinizi, zamanında ve hasarsız teslimat anlayışıyla yönetiyor, tarifeli seferlerimiz ve şehir içi dağıtım sistemlerimizle sizin adınıza taşıyoruz.

1. Açık ara sektör lideri ve öncüsü
+1,600 Aktif Müşteri
+1,200Türkiye’nin en büyük ısı kontrollü/frigo filosu
45,000 m3 Günlük 3 ısı rejiminde teslimat

Nasıl Dağıtıyoruz?

POLARXP’Yİ KEŞFET

Tüm Türkiye’yi kapsayan tek ısı kontrollü parsiyel dağıtım ağı ve çözümleri PolarXP’de. Ürünleriniz ister bir koli, ister bir tam palet veya daha fazlası olsun… Ürünlerinizi Türkiye’nin 81 ili ve 931 ilçesine 3 ısı rejiminde, her zaman vaktinde tarifeli olarak ulaştırabilen tek dağıtım ağını hizmetinize sunuyoruz.

Mal Toplama

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bulunduğunuz şehir mutlaka bir PolarXP deposuna bağlıdır. Bu bölgeye bağlı çalışan yüzlerce ısı kontrollü mal toplama araçlarımız, ürünlerinizi kapınızdan alarak şehrinizin bağlı olduğu mal toplama / aktarma depomuza getirir.

Ana Hat Aracı (Line Haul)

Her gün, tüm ana depolarımız / bölge aktarma merkezlerimiz arasında mekik dokuyan tarifeli TIR seferleri düzenliyoruz. Yoğun sezonlarda ve günlük talep artışlarında diğer iş birimlerimizden veya tedarikçilerimizden temin ettiğimiz denetlenmiş araçlarla yükünüzü yerde bırakmıyor, dağıtım depolarımıza ulaştırılmasını garanti altına alıyoruz.

Mikro Dağıtım

Teslimat şehirlerinin bağlı olduğu bölge depolarına line-haul araçlarımızla ulaşan yüklerinizin dağıtımı için dedike mikro dağıtım araçlarımızla yüklerinizi her zaman süratli, vaktinde ve hasarsız olarak teslim ediyoruz. Dağıtım depolarına ulaşan yükleriniz, ana hat aracının depoya varmasıyla birlikte en geç üç saat içerisinde mikro araçlarımızla dağıtıma çıkar ve teslimat müşterinize ulaştırılır.

Size Sunduğumuz Avantajlar

Vaktinde teslimat garantisi

7/24 destek ve online yük takibi

Hasar ve hırsızlığa karşı Netlog güvencesi

PolarXP’yi Keşfedin

www.polarxp.com

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

BİZE ULAŞIN