Sizin aracınız, sizin kurallarınız, sizin rotanız…

Zincir marketler, perakende ve moda markaları, gıda üreticileri ya da endüstriyel ürün pazarlayan şirketler… Proje bazlı çalışan bir filo ve sürücü kadrosuna mı ihtiyacınız var? Her sektörden müşterilerimizin yerel ve ulusal ürün toplama, taşımacılık ve şehir içi dağıtım organizasyonlarını yürüten özmal araçlarımız ve alt yüklenici ağımızla dedike taşımacılık alanında fark yaratıyoruz.

Günde +800 Dedike araç yönetimi
Operasyonel yükü azaltan insan kaynağı avantajı
Sermaye kullanımını engelleyerek ana işinize yatırım imkanı
Müşteriye özel tasarlanmış dağıtım sistemi
Talep artışlarına anlık cevap verebilen Netlog araç parkı
Projelerinize ve ihtiyacınıza yönelik filo tedarik çözümleri
İstediğiniz zamanda teslimat garantisi

Milk-Run Optimizasyonu

Size hem maliyet hem zaman avantajı kazandıracak bir planımız var. Gıda, perakende, mağazacılık ve otomotiv sektörleri için zaman ve maliyet açılarından son derece önem taşıyan lojistik operasyonlarını, Milk-Run sistemimizle kolaylaştırıyoruz.

Size hem maliyet hem zaman avantajı kazandıracak bir planımız var

Milk-Run ile işinizin, fabrikanızın, yükünüzün ve hatta müşterinizin ihtiyaç duyduğu dağıtım modelini geliştiriyoruz. Ürünlerinizin toplanma noktalarından saatli olarak yüklenmesini, yükleme yapan araçların en verimli şekilde az km yaparak dolmasını ve teslimat noktasına istendiği saatte ulaşmasını sağlıyoruz. Üreticilerden fabrikalara ulaştırılan ürünlerin dağıtımını, her iki tarafın iş akışına ve üretim programına göre periyodik olarak planlıyoruz.

Dedike Taşımacılığın Avantajları

Sizin için yola çıkıyor, işinizi çözen özel avantajlar sunuyoruz.

  • Araç güzergâh yönetimi ve optimizasyonu
  • Araç ve ekipman yatırım gereksiniminin ortadan kalkması
  • Yoğun dönemlerde yedek ve ekstra filo olanağı
  • Profesyonel filo yönetimi ve koordinasyonu
  • Programlı mal toplama, depolama ve sevkiyat
  • Kapalı devre sürücü ve tam donanımlı teçhizat havuzu
  • 7/24 hizmet veren müşteri destek merkezi
  • Ürün ve araç takip sistemleri

Filo Tedarik Hizmetleri

Filonuzu nasıl alırdınız? Araç yatırımı yapmayı tercih etmeyen tüm işletmelerin talep ve ihtiyaçlarını analiz ederek iş modellerine uygun sürücü, araç ya da ekipmanları tespit eden filo tedarik ekibimizle fark yaratıyoruz.

Bir filoya mı ihtiyacınız var?

İster işinize en uygun taşıma sistemini tasarlayıp 20.000 tedarikçimizin iş birliğiyle tüm sistemi biz yönetelim, ister işinize özel tasarlanmış edilmiş katma değerli filo yatırımını sizin adınıza biz yapalım ve yönetimini üstlenelim, isterseniz sadece dilediğiniz kadar aracı size kiralayalım… Beklentiniz ne olursa olsun, işinize uygun bir filo tedarik çözümünü bizde mutlaka bulursunuz.

İhtiyacınız olan araçların salt kiralama hizmeti için ayrı bir şirketimiz olduğunu biliyor muydunuz?

Netlog müşterilerinin araç yatırım ihtiyaçlarına çözüm bulmak amacıyla NetFilo markası altında ayrı bir iş birimi kurmuştur. Netfilo, filo kiralama işlemleri için özel olarak geliştirdiği bilgi teknolojileri altyapısı ve Türkiye’nin her noktasına yayılmış servis noktaları sayesinde müşterilerinin kiraladığı araç ve ekipmanları sadece tedarik etmekle kalmayıp, bu araçların satış sonrası destek hizmetleri vermektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

BİZE ULAŞIN