Netlog, Türkiyenin en büyük uluslararası kara taşımacılık firmalarından İntercombi’nin sahibidir.

2003 Senesinde kurulan İntercombi, Uluslararası çalışan 700 özmal aracı ve yüzlerce tedarikçisiyle Türkiye’den 39 Avrupa, Orta Asya ve Orta doğu ülkesine ve bu ülkelerden Türkiye ye komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapmaktadır. Netlog uluslararası taşımacılık birimi altında faliyet gösteren İntercombi, Netlog’un müşterilerine anahtar teslim taşımacılık hizmeti vermesinde önemli bir rol oynamaktadır.

EMEA bölgesindeki 45 ülkeye her ölçekte yük için ideal ve sürdürülebilir uluslararası taşımacılık çözümleri sunar.

35 yıllık Uluslararası karayolu taşımacılığı tecrübesi
+500,000 ton2020’de taşınan uluslararası treyler yükü
39 ülke Karayolu ile ürünlerinizi süratli bir şekilde ulaştırıyoruz
+10,000 Tedarikçi araç parkı
+250 Konusunda uzman iş ortağı

Kara Taşıma Hizmetimiz

Komple Taşıma

Komple taşıma çözümümüz ile ihtiyacınıza uygun olan tır, sadece sizin yükünüzü, belirleyeceğiniz varış noktalarına ulaştırır. Eğer yükünüz bir tırı doldurabilecek kapasitede ise size özel aracımız yüklerinizi dilediğiniz adreslerden teslim alır, dilediğiniz noktalara teslim eder. Gönderiniz gideceği yere güvenli bir şekilde ulaşır.

Parsiyel Taşıma

Eğer yükünüz komple araca ihtiyaç duymuyorsa, aracımızı aynı noktalara giden diğer müşterilerimizle paylaşabilirsiniz. Deneyimli çalışanlarımız, tarifeli hatlarımızdaki parsiyel seferlerimizi göz önünde bulundurarak, gelişmiş sevkiyat planlama uygulamalarımızı kullanır, size en düşük maliyetli çözümleri sunmak için benzer yükleri bir araya getirir.

Proje Yük

Netlog, büyük hacimli fabrika taşınma proje sevkiyatlarının yanı sıra ağır ve geniş yükler içinde özel nakliye hizmetleri sunan deneyimli bir taşımacılık firmasıdır. Bu tür taşımalara uygun araç parkı, bu işleri yöneten deneyimli ekibi ve güzergah bilgisiyle yanınızdadır.

Nerelere gidiyoruz?

Türkiye’den 39 ülkeye, 39 ülkeden Türkiye’ye sizin adınıza ulaşım köprüsü kurduk.

Karayoluyla ulaşılabilecek her yere Netlog’ la varabilirsiniz. Büyük araç parkımız ve binlerce tedarikçimizle ürünlerinizi bölgedeki 39’un üzerinde ülkeye ulaştırıyoruz. Buna ek olarak bu bölgelerde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm taşıma hizmetlerini size sunuyoruz.

Neler taşıyoruz?

Taşıma Süratlerimiz

Zaman mı, bütçe mi sizin için daha önemli? Yoksa her ikisi de mi? Cevabınız ne olursa olsun, çözüm İntercombi’de. İntercombi ile size tüm taşıma ihtiyaçlarınız için esnek ve zengin seçenekler ile tam zamanında teslimat sözü veriyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

BİZE ULAŞIN