Netlog Global Forwarding (NGF) olarak, lider hava yolu şirketleri ile kurduğumuz güçlü ilişkiler ve Uluslararası Hava Taşımacılığı Organizasyonu (IATA) lisansımızla tüm gönderilerinizi dünyanın dört bir yanına tam zamanında ulaştırıyoruz. WCA Family of Logistic Networks, FANA Network ve Freight Platform gibi uluslararası acente ağlarımız ile tüm dünyada global hava kargo taşımacılığında anahtar teslim hizmetler ile karşınızdayız.

Hava kargo taşımacılığında çeyrek asırlık global forwarding deneyimi
Ticaret yapılan her ülkeye hızlı ve kolay erişim
Küresel itibarımız sayesinde güvenilir iş ortakları ve temsilciler ile bağlantı
Uluslararası Hava Taşımacılığı Organizasyonu‘nun (IATA) gururlu bir üyesi

Çözümlerimiz

Konsolidasyon Hizmetleri

Netlog Global Forwarding olarak, ürünleriniz neredeyse ihtiyaç duyacağı her türlü ihracat ve ithalat konsolidasyon işlemlerini sizin adınıza yürütüyoruz. Farklı tedarikçilerden ürünlerinizi teslim alıyor, NGF veya dünyadaki iş ortaklarının konsolidasyon merkezlerinde yüklemeye hazır durumda bekletiyoruz. Sevkiyat sırasında ürünlerinizin yüklenmesini planlıyor, aynı zamanda sizin adınıza gerekli tüm belgeleri de hazırlıyoruz. Size sadece bu kolaylığın keyfini sürmek kalıyor!

PO (Purchase Order) Yönetimi

Farklı tedarikçilerden temin ettiğiniz ürünleri belirlediğiniz varış noktalarına güvenli bir şekilde ulaştırabilmeniz için geliştirdiğimiz Purchase Order Yönetimi Sistemimiz sayesinde gönderilerinizi üretim aşamasından itibaren sipariş numarası üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin doğru konteynerlere yerleştirildiğinden ve doğru rotada seyahat ettiğinden emin olabilir, tedarik zincirindeki satış ve satın alma işlemlerini yönetebilirsiniz. Purchase Order Yönetimi Sistemimiz ile tüm gönderileriniz 7/24 parmaklarınızın ucunda.

Ek Hizmetler

  • Yükleme Ülkesinde Gümrükleme Hizmetleri
  • Varış Ülkesinde Gümrükleme Hizmetleri
  • Yükleme Ülkesinde Kargo Toplama
  • Kalite Kontrol Hizmetleri
  • Ürün Belgelendirme ve Test
  • Katma Değerli Hizmetler
  • Gümrüklü Depolama
  • Kargo Sigortası

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Sizin için uzakları yakın, zoru kolay yapıyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

BİZE ULAŞIN