Deniz yolu operasyonlarınızın her aşamasında sunduğumuz katma değerli servisler ile hayatı sizin için kolaylaştırıyoruz. Global konteyner taşımacılığında köklü ilişkiler kurduğumuz uzman iş ortaklarımızın desteği ile en yoğun ticaret hatlarında dahi alan tahsisi garantisi veriyoruz. Konteynerlerin limandan alınıp diğer yükleme veya boşaltma adreslerine gidişinden, gümrükleme hizmetlerinin organizasyonuna kadar, tüm servisleri takip

39 sene Global konteyner taşımacılığında 39 senelik deneyim
+35,000 2019’da Taşınan TEU
410 Dünya çapında 100’ün üzerinde ülkede ofis

Çözümlerimiz

Konsolidasyon Hizmetleri

Netlog Global Forwarding olarak, ürünleriniz neredeyse ihtiyaç duyacağı her türlü ihracat ve ithalat konsolidasyon işlemlerini sizin adınıza yürütüyoruz. Farklı tedarikçilerden ürünlerinizi teslim alıyor, NGF veya dünyadaki iş ortaklarının konsolidasyon merkezlerinde yüklemeye hazır durumda bekletiyoruz. Sevkiyat sırasında ürünlerinizin yüklenmesini planlıyor, aynı zamanda sizin adınıza gerekli tüm belgeleri de hazırlıyoruz. Size sadece bu kolaylığın keyfini sürmek kalıyor!

PO (Purchase Order) Yönetimi

Farklı tedarikçilerden temin ettiğiniz ürünleri belirlediğiniz varış noktalarına güvenli bir şekilde ulaştırabilmeniz için geliştirdiğimiz Purchase Order Yönetimi Sistemimiz sayesinde gönderilerinizi üretim aşamasından itibaren sipariş numarası üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin doğru konteynerlere yerleştirildiğinden ve doğru rotada seyahat ettiğinden emin olabilir, tedarik zincirindeki satış ve satın alma işlemlerini yönetebilirsiniz. Purchase Order Yönetimi Sistemimiz ile tüm gönderileriniz 7/24 parmaklarınızın ucunda.

Ek Hizmetler

  • Yükleme Ülkesinde Gümrükleme Hizmetleri
  • Varış Ülkesinde Gümrükleme Hizmetleri
  • Yükleme Ülkesinde Kargo Toplama
  • Kalite Kontrol Hizmetleri
  • Ürün Belgelendirme ve Test
  • Katma Değerli Hizmetler
  • Gümrüklü Depolama
  • Kargo Sigortası

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Sizin için uzakları yakın, zoru kolay yapıyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

BİZE ULAŞIN