Küresel Tedarik

Küresel markamızla ürün tedarik süreçlerinizi yönetiyoruz.
WEB SİTESİNE GİT

Tek tedarikçi, tek fatura, tam zamanında

Karmaşık görünen tedarik zinciri süreçlerini basit, sürdürülebilir ve takip edilebilir bir iş modeline dönüştürmek iddiasıyla var olan Küresel Tedarik Zinciri markamız “tek tedarikçi, tek fatura, tam zamanında” ilkesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

İşinizi kolaylaştırmak için ithalat, sipariş ve tekrar-sipariş yönetimi, stok takibi, depolama, elleçleme, dağıtım, iade yönetimi, raporlama ve müşteri yönetimi gibi tüm tedarik zinciri süreçlerinizi sizin adınıza yürütüyoruz.

Dünyaca ünlü ürünlerin ithalatını gerçekleştiriyor, depoluyor ve akaryakıt istasyonu marketlerinden zincir marketlere, HORECA’lardan catering şirketlerine kadar Türkiye çapında dağıtımını yaparak ürünlerinizi sevenleriyle buluşturuyoruz.

Dünyanın neresinde olursa olsun, ihtiyacınız olan her türlü ürünü sizin için buluyor, satın alıp depolarımıza getiriyor ve saklıyor, ister Türkiye’de isterseniz yurt dışında olsun, dilediğiniz yere tam zamanında ulaştırıyoruz. Küresel markası altında verdiğimiz satın alma ve tedarik zinciri yönetimi hizmetlerimizle Türkiye’nin en prestijli HORECA ve satış noktalarının güvenini kazanmaktan ve iş birliktelikleri geliştirmekten mutluluk duyuyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

BİZE ULAŞIN