Filo kiralamadan, depo araçları tedarikine tüm lojistik destek çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Sıra dışı bir şirketin farkı sunduğu hizmetlerden belli olur. Kendi alanımızda Türkiye’nin en sıra dışı lojistik hizmet sağlayıcısı olarak, size sadece lojistik operasyonlarınızda taşımacılık, depolama ve dağıtım hizmeti vermiyoruz, bunların yanında dilerseniz kendi araç filonuzu da oluşturuyoruz. Depolarınız için modern depo ekipmanları kiralıyor, size sermaye kullanımında avantaj sağlıyoruz. Netlog’un akaryakıt alım gücü sayesinde Netlog yakıt kartlarıyla firmanıza indirimli akaryakıt tedariki sağlıyoruz.

Netistif

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm depo istifleme makinesi ihtiyaçlarına çözüm üretmek için Netİstif ile hizmetinizdeyiz.
WEB SİTESİNE GİT

Bu alanda dünyanın önde gelen depo ekipman üreticileriyle iş ortağı gibi çalışarak firmanıza ekipman kiralama hizmetleri veriyoruz. Ayrıca, Türkiye’nin her bölgesine ulaşan teknik ekibimizle en süratli şekilde bakım ve onarım operasyonlarınızı yürütüyor, işinizin aksamamasını garanti altına alıyoruz. Netİstif olarak, Türkiye’de yüze yakın firmada bulunan binlerce depo ekipmanı parkını yönetiyoruz.

İşinize en uygun, yeni veya ikinci el ekipmanları en doğru maliyetle sizlere sunarak, operasyonlarınızın verimli yürümesini sağlarken firmanızın en önemli kaynağı olan sermayesini, ekipman yerine işinizin daha önemli alanlarına yatırmanıza olanak tanıyoruz.

NetFilo

NetFilo ile şirketinizi büyük bir dertten kurtarıyoruz. İşinizde ihtiyacınız olan kamyon, kamyonet gibi ticari araçların operasyonel kiralamasını yapıyor, sizi bu tip ekipmanların satın alma masrafları için gerekli olan sermaye ihtiyacını ortadan kaldırıyoruz.
WEB SİTESİNE GİT

Kiraladığımız araçların hem bakımından hem de arızalanması durumda değiştirilmesinden biz sorumluyuz. Ayrıca, sadece kiralama için oluşturduğumuz bilgi teknolojileri altyapısı, Türkiye’nin her noktasına yayılmış, düzenli denetlenen servis noktaları, 24 saat Türkiye’nin her noktasına ulaşabilen servis ağı, her biri satış sonrası hizmetler ve filo yönetimi konusunda uzman ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Netlog Enerji

Türkiye’nin yakıt alımı konusunda en büyük özel şirketlerinden biri olan Netlog, buradan elde etmiş olduğu maliyet avantajlarını NetCard yakıt programı üzerinden müşteriyle paylaşıyor. NetCard uygulamasına katılan NetEnerji müşterileri pompa fiyatları üzerinden indirimli akaryakıt satın alması yapabiliyor.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

BİZE ULAŞIN