Kimleri Arıyoruz?

‘‘Ben’’ yerine ‘‘biz’’ diyebilen, takım olmanın değerine inanan, geleceğini lojistik sektöründe inşa etmek ve insanların hayatlarında fark yaratmak isteyen yol arkadaşları arıyoruz.

Gelişime, öğrenmeye, tecrübe paylaşımına açık

Sürekli öğrenme ve gelişimi destekliyoruz. Bizim için tecrübe ise paylaştıkça artan bir değer.

Sorumluluk alan ve çözüm üreten

Yeteneklerini ve bilgi birikimini doğru yerde, doğru zamanda kullanarak çözümler sunmanın, baskı altında sakin kalmanın değerini biliyoruz.

Etik ve eşitliğe inanan, değerlerinin farkında olan

Bireysel hedeflere ulaşırken, adil ve dürüstlük ilkesi ile hareket etmenin, güven kazanmanın en şeffaf yolu olduğuna inanıyoruz.

Yaratıcı ve yenilikçi bir bakış açısına sahip olan

Bir girişimci gibi yaratıcı düşünme yetisi olan, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre katma değerli çözümler tasarlayabilen adaylara yatırım yapıyoruz.

İşe Alım ve Başvuru Süreci

Hayatınıza heyecan katmaya hazırsanız, sizi bekliyoruz.

1 Başvuru

Şirketimize, İnsan Kaynakları portalımız, web siteleri ve kariyer günleri gibi çeşitli platform ve etkinlikler üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

2 İnceleme

İnsan Kaynakları birimimiz özgeçmişinizi en çok gelişebileceğiniz veya fayda sağlayabileceğiniz alanlara göre değerlendirir. Tüm başvurularınız gizlilik prensipleri çerçevesinde aday havuzuna kaydedilir.

3 Uygun Adaylar

İnsan Kaynakları birimimiz davranış, psikoteknik ve İngilizce yeterlilik testlerini içeren aşamalı mülakatlar yapar. Sonuç olumlu ya da olumsuz olabilir. Netlog Lojistik olarak, şirketimize başvuruda bulunan her aday bizim için değerlidir. İnsan Kaynakları birimimiz görüşme sonuçlarını e-posta veya telefon yoluyla size bildirir.

4 İkinci Görüşmeler

Şirket profiline uygun olduğunu düşündüğümüz adaylar, birim yöneticilerimiz ile tanışmak üzere ikinci görüşmeye çağırılır. İnsan Kaynakları birimimiz görüşme sonuçlarını e-posta veya telefon yoluyla size tekrar bildirir.

5 İş Teklifi

Önceliğimiz takım oyununu bilen, nitelikli adaylar ile çalışmak. Eğer siz de bu yeteneklere sahipseniz, referans kontrolü ve iş teklifinden sonra Netlog Lojistik’in kapıları sizin için açılır.

HEMEN BAŞVUR