2004 yılında kurulan Netlog Lojistiğin kökleri 1984 senesine dayanmaktadır.

Gıda, tekstil, moda, perakende, ilaç, otomotiv ve endüstriyel ürünler sektörlerinde yaratmış olduğu inovatif ve entegre lojistik çözümleriyle fark yaratan Netlog, hizmet verdiği birçok sektörde ilkleri gerçekleştirmiş, sektörlerin büyümesinde rol oynamıştır. Bugün 29 farklı milletten 15.000’in üzerinde çalışanı, 3 kıta 9 ülkede yönettiği toplam 1.8 milyon m2 kapalı depo alanı, toplam 110 deposu ve 4.000’in üzerinde özmal taşıma aracıyla Netlog firmaların sadece Türkiye’de değil yurt dışında da iş ortağı olmuştur.

+15,000
Personel
110
Depo
+3,900
Özmal Taşıma Aracı
+1,800.000
M2 Kapalı Depo Alanı

Misyon ve Vizyonumuz

Her gün değişen ve gelişen ticaretin bugün ihtiyaç duyduğu ve yarın ihtiyaç duyacağı lojistik sistemleri kurgulamak ve yönetmek. Bunu yaparken geleceğin iş modellerini öngörerek tasarladığımız lojistik çözümlerimizle ticaretin geleceğine yön vermek

Farkımız. Bakış Açımız.

İyi bir lojistik şirketi olmak için büyük bir araç parkı, son teknoloji depolar ve modern bilgi teknolojileri yeterli olabilir. Ancak, sıra dışı bir lojistik şirketi olabilmek için bundan fazlası gerekir. İşte bizi rakiplerimizden farkı kılan özelliğimiz de budur.

1

Türkiye’nin en yaratıcı ekibini bünyemizde barındırıyoruz. Çalışanlarımızı sınırların ötesinde düşünmeye teşvik ediyoruz.

2

Şoföründen ofis çalışanına, depo yetkilisinden genel müdürüne işimizi nasıl yapmamız gerektiğinin eğitimini veriyor ve takibini yapıyoruz.

3

Gerçek patronun müşteri olduğu bakış açısını tüm kademelere yayıyoruz.

4

Daha ileriye gitmek için birlikte çalışma kültürünü çalışanlarımıza aşılıyoruz.

Tarihçemiz