Türkiye’nin en büyük lojistik şirketi Netlog size lojistik destek ’den çok daha fazlasını sunmaktadır. Netlog, lojistik ve ürün tedarik hizmetlerini entegre bir hizmet olarak Küresel lojistik markası altında sunmaktadır.

70,500
Teslimat
105,250
Müşteri Faturası
41
Isı Kontrollü Ticari Filo
5,125
Farklı Ürün
30,000
M2 Kapalı Depo
4,125.000
Koli Elleçleme

Hizmetler

Küresel Netlog’un uluslararası lojistik ve finansal gücünü kullanarak müşterilerine 6 ana hizmet sunar.

Distribütörlük

Lojistik yetenekleri ve geniş satış ağı sayesinde Anele, dünyanın en büyük markalarının bazılarının tercih ettiği distribütördür.

HORECA

Anele, her gün 180 restorana hizmet veren, Türkiye’nin en iyi restoran ve kafelerinin tercih ettiği servis sağlayıcıdır.

Gemi Tedarik

Anele, İzmir serbest bölgesindeki konsolidasyon tesisinden uygun fiyatlı, yüksek kaliteli gıda ve gıda dışı ürünler sunan tersane mirasıyla tanınır.

Havayolu

Anele, hem gıda ürünleri hem de uçuş servis paketleri konusunda destekleyen tüm büyük havayollarıyla çalışıyor.

Perakendecilik

Anele, Türkiye’nin en büyük Benzin İstasyonu Market destek şirketidir ve günlük 350’den fazla İstasyonu kontrollü mal tedariği sağlayarak beslemektedir.

4PPS

Anele, anahtar teslimi bir ürün tedariği ve ithalatı çözümü sunmak için Türkiye’nin en büyük perakende mağazalarıyla el ele çalışıyor.

Avantajları

Bırakın zor işleri
biz yapalım.

Küresel tedarik zinciri olarak temel amacımız; tüm müşterilerimizin kendi alanlarındaki hizmet ve satış imkanlarına yönelik gelişim fırsatlarını değerlendirmelerini sağlamak.

Hizmet Kanalları

Küresel, özel proje ve çözümlerle farklı satış kanallarındaki müşteri grupları için verimliliği ve arzu edilen hizmeti sağlamak için güçlü altyapı, grup sinerjisi, deneyimli ekip ve tecrübesini kullanan, uçtan uca hizmet veren bir tedarik zinciri şirketidir.

Kuvvetli bilgi teknolojileri desteğiyle hep daha ileri…

Tüm müşterilerimiz için kendilerine göre tasarlanmış özel ve kolay ulaşılabilir web ara yüzü ile ürün stoklarını görmelerini, sistem üzerinden sipariş oluşturmalarını, kampanyaları takip etmelerini, profesyonel ve kullanıcı dostu sistemimizle tüm süreci takip etmelerini sağlıyoruz. Bunun dışında faturalama, cari hesap takibi ve ödeme imkanları gibi detaylar da Kürenet isimli ara yüzümüz üzerinden sunulmaktadır.

Küresel tedarik zinciri
eko sistemimizi görüntüleyin

Küresel’i Keşfedin

www.kureseltedarik.com

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

BİZE ULAŞIN