Tedarik Zinciri Lojistiği Neden Önemlidir?

Bir ürünün hayalden gerçeğe dönüşmesi için gereken süreci bir düşünün. Aynı şekilde ürettiğiniz bu ürünün satışını yapmaya başladığınızda müşterinize ulaşması için gereken alt yapıyı hayal edin. Tabi bir de müşterilerinizden gelecek iadelerin yönetimi var.

İşte biz bunun için buradayız. Netlog, şirketinizin tedarik zincirini yönetmek için gereken tüm lojistik hizmetleri işinize uygun halde dizayn eder ve sizin adınıza kusursuz yönetimini yapar. Siz ürününüze ve markanıza odaklanırken, biz sizin adınıza şirketinizin tedarik zinciri lojistiğini yönetiriz.

+9,000
Müşteri
+4,000
Özmal Filo
91
Depo
1,200.000
M2 Depo Alanı

İyi bir tedarik zinciri lojistik firması size ne katar?

1

Birçok sektörün ihtiyaçlarına yaratıcı çözümlerle lojistik destek veren bir organizasyonla çalışdığınızda, lojistik uygulamalarının en iyi örneklerine otomatik olarak ulaşırsınız.

2

Lojistik firması size işinizi KPI’larla takip edebilme ve lojistik performansınızı ölçme imkanı sağlar. Gerçek maliyetlerinizi daha net görür ve sisteminizi geliştirebilirsiniz.

3

Lojistiğinizin problemsiz yürümesi için yapmanız gereken altyapı maliyetlerinden sizi kurtararak, kaynaklarınızı markanıza ve ana işinize yönlendirmenize olanak sağlar.

4

Doğru lojistik partneri, şirketinizin büyümesi için gereken lojistik altyapıyı sizden önce düşünerek kurgular ve işinizin büyümesini sağlar.

İyi bir lojistik partnerinden ne beklemelisiniz?

Lojistik iş ortaklığında süreçlerin oturması, karşılıklı kimyanın oluşması, fark yaratacak sistemlerin hayata geçirilmesi ve geliştirilerek firmaya katkı sağlaması uzun soluklu bir süreçtir. İşte bu yüzden lojistik partneriniz sizin yol arkadaşınız olmalıdır. Müşterilerimizle ilişkilerimizin çok uzun seneler devam etmesinin sebebi onlara yaklaşım tarzımızdır.

Güven

Bize verdiğiniz tüm bilgileri ve anlattığınız stratejilerinizi kendimizin gibi saklarız. Şirketimiz içerisinde sadece gerekli kişilerle limitli bir şekilde paylaşırız.

Uyum

Netlog sizinle aynı heyecanı ve değerleri taşıyan ekiplerden oluşmaktadır. İşinizi kendi işimiz gibi benimser ve ekibinizle gerçek bir ortak gibi çalışırız.

Şeffaflık

Bizim gizli ajandalarımız yoktur. Müşterilerimize her zaman şeffaf oluruz. Hatalarımızı kabul eder düzeltiriz. Yaratıcı fikirlerimizi sizinle paylaşır, maliyetlerinizi düşürürüz.

Vizyon

Netlog olarak gerçek bir lojistik inovasyon fabrikasıyız. Devamlı olarak sizi ileriye taşıyacak çözümleri kurgular, hayata geçirir ve kontrolünü yaparız.

İşinize özel geliştirdiğimiz tedarik zincirinin tüm halkaları için geliştirdiğimiz inovatif servislerimizle sizi rakiplerinin karşısında avantajlı kılıyoruz.

Netlog’un tedarik zinciri
Eko sistemini görüntüleyin

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

BİZE ULAŞIN